Pokemon RPG - Gra Forumowa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Pokemon RPG - Gra Forumowa

Gra Forumowa na bazie Anime - Pokemon
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.

Go down 
+12
Lokarion
pawlo1001
Menis
lokis
Tomek
Rokulcia
Sromotnik
Madzia
domin1
Wiqses
Shisui
@Natsu
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Shisui

Shisui


Liczba postów : 224
Join date : 16/01/2010

[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.   [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 11, 2010 6:29 pm

Rotom
Powrót do góry Go down
pawlo1001

pawlo1001


Liczba postów : 14
Join date : 10/03/2010

[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.   [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 11, 2010 6:55 pm

Muk
Powrót do góry Go down
Shisui

Shisui


Liczba postów : 224
Join date : 16/01/2010

[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.   [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 11, 2010 7:17 pm

Koffing
Powrót do góry Go down
Menis

Menis


Liczba postów : 86
Join date : 25/01/2010

[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.   [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 11, 2010 7:48 pm

Gyarados
Powrót do góry Go down
Lokarion

Lokarion


Liczba postów : 19
Join date : 11/03/2010
Age : 30
Skąd : Bukowno

[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.   [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 11, 2010 10:02 pm

Sandslash
Powrót do góry Go down
pawlo1001

pawlo1001


Liczba postów : 14
Join date : 10/03/2010

[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.   [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 11, 2010 11:05 pm

Shisui napisał:
Hunter
<-------- już było -.-



Horsea.
Powrót do góry Go down
xxDamian

xxDamian


Liczba postów : 27
Join date : 10/03/2010
Age : 28

[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.   [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Icon_minitimePią Mar 12, 2010 1:43 pm

Shocked juz bylO-->Onix Shocked xD
Powrót do góry Go down
@Natsu
Admin
@Natsu


Liczba postów : 815
Join date : 28/12/2009
Age : 31
Skąd : Się biorą Pokemony ?

[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.   [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Icon_minitimePią Mar 12, 2010 3:02 pm

Xatu - Innego nie znam na X
Powrót do góry Go down
https://pokemaniak.forumpolish.com
Shisui

Shisui


Liczba postów : 224
Join date : 16/01/2010

[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.   [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Icon_minitimePią Mar 12, 2010 5:52 pm

Uxie


To może by ktoś powiedział, że nie mogą się powtarzać?
Powrót do góry Go down
Nicolas

Nicolas


Liczba postów : 16
Join date : 11/03/2010

[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.   [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Icon_minitimePią Mar 12, 2010 10:29 pm

Nigdzie nie jest napisane, że nie mogą się powtarzać.

Eevee
Powrót do góry Go down
Menis

Menis


Liczba postów : 86
Join date : 25/01/2010

[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.   [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Icon_minitimePią Mar 12, 2010 10:41 pm

Espeon
Powrót do góry Go down
Shisui

Shisui


Liczba postów : 224
Join date : 16/01/2010

[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.   [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 13, 2010 3:36 pm

Ninetales
Powrót do góry Go down
Nostres




Liczba postów : 3
Join date : 16/03/2010

[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.   [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 16, 2010 5:01 pm

Snorlax
Powrót do góry Go down
Lokarion

Lokarion


Liczba postów : 19
Join date : 11/03/2010
Age : 30
Skąd : Bukowno

[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.   [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Icon_minitimePią Mar 19, 2010 12:23 pm

Xatu (innego na X nie ma ;])
Powrót do góry Go down
Wojteek

Wojteek


Liczba postów : 15
Join date : 11/03/2010

[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.   [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:38 am

Ursaring
Powrót do góry Go down
lokis

lokis


Liczba postów : 10
Join date : 19/01/2010

[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.   [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 1:33 pm

gastly
Powrót do góry Go down
Lokarion

Lokarion


Liczba postów : 19
Join date : 11/03/2010
Age : 30
Skąd : Bukowno

[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.   [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:55 pm

Yanma
Powrót do góry Go down
Menis

Menis


Liczba postów : 86
Join date : 25/01/2010

[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.   [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 10:39 am

Arcanine
Powrót do góry Go down
Wojteek

Wojteek


Liczba postów : 15
Join date : 11/03/2010

[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.   [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 11:05 pm

Regirock
Powrót do góry Go down
Anonim
Gość




[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.   [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 21, 2010 3:35 pm

Kyogre
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.   [Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego. - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Gra] Podaj nazwę Pokemona którego nazwa zaczyna się na literę kończącą mojego.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon RPG - Gra Forumowa :: Na Luzie :: Hyde Park-
Skocz do: